Dündar Termal Villaları – Afyon

Dündar termal villaları sizlere beş yıldızlı otel konforu ve butik otel rahatlığı ile sizlere hoşça vakit geçireceğiniz oldukça rahat ve konforlu bir tatil imkanı sunmaktadır. Dündar termal villaları sizlerin termal tatili için oldukça güzel ve tedavi niteliği olan bir termal tesisi de sizlere sunmaktadır. Ayrıca Dündar termal villaları fizik tedavi ve rehabilitasyon ile kaplıca tedavilerinin buluştuğu özel Korel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon dal merkezine sadece 50 metre uzaklıkta bulunmaktadır.

            Dündar termal villalarında Ömer Gecek kaplıcalarından faydalanabilirsiniz. Ömer Gecek Kaplıcaları’ nda doktor kontrolünde banyo uygulamaları olarak ortopedik, nörölojik hastalık sekellerinin rehabilitasyonunda ve kronik romatizmal hastalıkların rehabilitasyon ve tedavisinde tamamlayıcı olarak kullanılabilmektedir.

            Dündar Termal villaları bünyesindeki tüm yapılarda ise  2 Yatak Odası (1 çift, 2 tek kişilik yatak), 1 Salon, dubleks bulunmaktadır. Villalar maksimum 5 kişi konaklama kapasitelidir.

            Termal su keyfinden doya doya faydalanmanız için villaların içerisinde 1 adet sıcak termal su havuzu bulunmaktadır. Ayrıca Dündar termal villalarında yerden ısıtma sistemi, wireless internet, tamamen halı kaplı zemin, çift banyo, WC, tam donanımlı mutfak, uydu antenli TV’li oturma odası, özel otopark bulunmaktadır. Tatil süresince çocuklarınızın daha iyi vakit geçirmesini sağlamak içi de çocuk parkı mevcuttur. Fiyatlarına ise aşağıdaki iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Tel: 0 (272) 252 51 21
Fax:
e-mail: info@dundartermal.com
Adres: Kütahya Karayolu 14. Km – Afyonkarahisar / Türkiye

otel aramaları

  • dündar termal şikayet
  • afyon gecek kaplıca villaları
  • bursa termal villalar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>