Abı Hayat Termal Otel Kızılcahamam

abı hayat termal

3 yıldızlı bir otel olan Ab-ı Hayat Termal Otel Ankara-İstanbul E5 karayolu üzerinde bulunmaktadır. Otel Kızılcahamam termal suları ile sizin sağlığınıza kavuşmanız için sizlere şifa olmaktadır. Kızılcahamam termal suyu 73 derecede kaynağından çıkmaktadır ancak son teknoloji ile ve terkoz su katılmadan suyun sıcaklığın 40 dereceye düşürülüp sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

            Termal su ile sizlerin nörolojik, romatizmal, yumuşak doku hastalıkları, ortopedik rahatsızlıklar, deri hastalıkları gibi pek çok rahatsızlığınıza şifa olacaktır.

            Otelin sizler için pek çok ve farklı hizmetleri söz konusudur. Gün boyu bayanlara ayrı; oda servisi, güzellik salonu, solaryum, jimnastik salonu, özel banyolar, terzi, çamaşır yıkama ve ütüleme, termal havuzlar, çamur banyoları, bitki banyoları, fin hamamı, Türk hamamları, masaj salonları, kapalı ve açık termal havuzları, oyun salonu, çocuk kulübü, bay bayan kuaförü, bar, şark köşesi, stres bar, açık büfe alakart restoran, ücretsiz otopark, 24 saat kullanıma açık bilgisayar ile sizlerin hizmetindedir.

Hem hoş ve keyifli bir tatil geçirmek hem de sağlığınız ve güzelliğiniz için bir yer arıyorsanız Ab-ı Hayat Termal Otel tam size göre bir yer. Ab-ı Hayat Termal Otelin sunduğu hizmetlere ise 115 TL’dan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Tel: 0 312 736 02 00
Fax: 0 312 736 02 10
e-mail: rezervasyon@patalyahotel.com.tr
Adres: Soğuksu Milli Parkı İçi 06890 Kızılcahamam – Ankara

otel aramaları

  • kızılcahamam abı hayat
  • Ab Hayat
  • kzlcahamam ab hayat termal otel
  • ab hayat kzlcahamam
  • abı hayat kızılcahamam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>